Офіційне представництво в Україні

Лебідки на евакуатор

Лебідка електрична BST S 16500lbs 12V/24V
Лебідка електрична BST S 16500lbs 12V/24V
$896.00
Без ПДВ: $896.00
Лебідка гідравлічна Husar BST 12000 lbs
Лебідка гідравлічна Husar BST 12000 lbs
$975.00
Без ПДВ: $975.00
Лебідка електрична BST S 14000lbs 12V/24V Synthetic
Лебідка електрична BST S 14000lbs 12V/24V Synthetic
$1005.00
Без ПДВ: $1005.00
Показано з 1 по 15 із 27 (2 сторінок)

Лебідки на евакуатор

Лебідки посилені для евакуаторів

Евакуаторні лебідки практично ідентичні стандартним автомобільним. Головна їхня відмінність - посилений корпус, збільшене тягове зусилля. Вони розраховані на роботу під постійними навантаженнями.

Головне завдання пристрою - навантаження транспортних засобів на спеціальну платформу. Вони допомагають доставити несправний автомобіль в майстерню, евакуювати транспорт після аварії або відправити на штрафмайданчик машину порушника правил паркування.

Які види евакуаторних лебідок існують?

На евакуаторах використовується 2 типи лебідкових механізмів:

  1. Електричні. Відрізняються високою швидкістю намотування, працюють від бортової мережі, можуть підключатися до акумуляторів 12/24 Вольт. Передбачають наявність захисту від пилу і вологи. Виконують свої завдання навіть при вимкненому моторі автомобіля.
  2. Гідравлічні. Виділяються підвищеною потужністю, дають змогу працювати навіть із вантажним транспортом. Забезпечують максимально плавне намотування троса на барабан, завдяки чому мінімізується ймовірність пошкодження транспорту, що евакуюється. У разі надмірних навантажень механізм зупиняється, завдяки чому ймовірність поломки зводиться до мінімуму.

Конструкція лебідки для встановлення на евакуатор

Головним елементом електричної лебідки виступає електромотор. Гідравлічні лебідки можуть містити власний гідронасос, або підключатися до гідравлічної системи автомобіля. Передача крутного моменту на барабан здійснюється за допомогою планетарного редуктора. Він підвищує плавність скручування/розкручування, ефективність роботи механізму.

Барабан служить для зберігання троса, намотування і змотування. Для рівномірного укладання канату він комплектується напрямними (металевий трос) або клюзами (синтетичний трос). Обсягу барабана має вистачати на 30-40 метрів троса. Під час роботи вкрай важливо не розмотувати трос повністю. На барабані завжди має залишатися мінімум кілька витків задля безпеки.

Усі зазначені елементи кріпляться на раму, яка містить функціональні отвори для фіксації на вантажній платформі евакуатора. Також вони містять блок управління. Він дає змогу змінювати напрямок виконання маніпуляцій, контролювати швидкість.

Усі пристрої обов'язково передбачають наявність гальмівного механізму. Він попереджає розмотування троса в разі відсутності живлення.

На що варто звернути увагу під час вибору лебідки для евакуатора?

Підбір лебідки на евакуатор нічим не відрізняється від вибору тягового механізму для позашляховика. Першим критерієм за важливістю виступає тягове зусилля. Параметр має перевищувати масу найважчого об’єкта в 2-2.5 раза. Вкрай не рекомендується перевантажувати.

Серед інших характеристик:

  • швидкість намотування і кількість швидкостей загалом;
  • довжина і діаметр троса;
  • доступність запасних частин для обслуговування і ремонту;
  • наявність додаткового обладнання для модернізації тощо.

В інтернет-магазині "Husar Winch" доступні для замовлення лебідки для евакуатора з різними параметрами. У нас без проблем можна придбати інструмент для евакуації легкового, вантажного транспорту. Зручний інтерфейс сайту дозволяє підібрати модель самостійно. Також усі відвідувачі магазину можуть звернутися до консультантів. Вони врахують усі побажання і запропонують найкращі позиції.

На все лебідкове обладнання діє офіційна гарантія. При купівлі лебідки рекомендуємо відразу підбирати все необхідне такелажне обладнання.