Офіційне представництво в Україні

Тельфер

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Електричні тельфери для роботи з вантажем на висоті

Тельфером називається вантажопідйомний електричний механізм для переміщення об’єктів у вертикальній площині. Моделі з кареткою здатні рухатися двотавровою балкою, даючи змогу перевозити предмети по горизонталі. Затребувані на складах, будівельних об'єктах, у майстернях і промисловості. Вони перевершують ручні талі за швидкістю роботи і вантажопідйомністю, але потребують доступу до електрики.

Конструкційні особливості тельферів

Електротельфер у конструкційному плані дуже схожий на лебідку. Його основу становить міцний корпус, який кріпиться до балки або візка. Двигун через редуктор з'єднується з барабаном, завдяки обертанню якого здійснюється підйом/опускання. 

Редуктори бувають циліндричними і планетарними. Останні зручніші завдяки розташуванню поза барабаном. Їх легше обслуговувати і демонтувати. Для піднімання об’єктів застосовується ланцюг або трос.

Для фіксації вантажу в підвішеному стані, забезпечення безпеки робочого процесу, пристрій комплектується гальмівними механізмами. Найпростішим гальмом виступає пружина. При відключенні живлення, вона зміщує ротор за аксіальною траєкторією, сприяючи повній зупинці барабана. Для підвищення надійності, можна доукомплектуватися додатковим гальмом з колодками і магнітами. Багато сучасних моделей оснащені системою захисту мотора від перегріву, стрибків напруги.

Опціонально механізми обладнуються кінцевими вимикачами. Вони спрацьовують, коли гак або інший захват досягає нижньої або верхньої межі. Обмежувачі вантажопідйомності попереджають перевищення максимально допустимої маси.

Управління здійснюється дротовим пультом, який підвішується на гнучкому кабелі та бездротовим, який дозволяє контролювати маніпуляціями з безпечної відстані.

Основні характеристики електротельфера та особливості різних моделей

При виборі тельфера слід враховувати:

  • швидкість підйому;
  • тип конструкції;
  • вантажопідйомність;
  • способи управління;
  • швидкість переміщення візка;
  • доступність комплектуючих для обслуговування і ремонту.

За рівнем мобільності діляться на стаціонарні та пересувні. Стаціонарні кріпляться до балки за допомогою петель. Пересувні комплектуються кареткою з окремим електромотором. Тельфери поставляються з 1-2 приводними візками, або 1 холостий і 1 приводний.

Ланцюгові пристрої зазвичай оснащуються каліброваним круглоланковим ланцюгом, канатні - канатом зі сталі підвищеної міцності. Канатні підтримують використання поліспастів, завдяки яким можна досягти 2-4 кратного приросту вантажопідйомності. 

Зазвичай включають в себе одну або декілька робочих швидкостей. Моделі з 2 і більше дають змогу опускати/піднімати вантажі повільніше, зменшуючи ймовірність пошкодження тендітних предметів, спрощуючи позиціонування.

Поради з експлуатації тельферів

Щоб вантажопідйомне обладнання прослужило максимально довго, необхідно дотримуватися таких правил:

  • не перевищувати нормативну вантажопідйомність;
  • не допускати перегріву;
  • своєчасно проводити технічне обслуговування, особливо, це стосується приміщень з високою запиленістю;
  • не можна піднімати на тельферах людей, тварин.

Легко і швидко купити тельфер з відмінними робочими характеристиками, якісним виконанням можна в нашому інтернет-магазині. У наявності моделі під різні завдання. Після оформлення замовлення ми організуємо оперативну доставку в практично будь-який населений пункт.